מדיניות החזרות והחלפות

מדיניות החזרה והחלפה

ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן(ביטול עסקה).התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.

.מוצרים שנרכשו ניתנים להחזרה עד 14 יום מיום קבלת המוצר

.מחיר המשלוח של המוצר חזרה לבית העסק ישולם על ידי הלקוח

החזרת פריט/מוצר ניתן באמצעות דואר שליחים או באמצעות שליח בעלות של 30 שקלים שינוכו מסכום ההחזר.

בעת ביטול עסקה ייגבה דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר המוצר או 100 .שקלים לפי הנמוך מבניהם וכל זאת על פי חוק

במידה ותבחר הלקוחה בזיכוי באתר או בהחלפה למוצר אחר שווי הזיכוי שווה לסכום המקורי שישולם ללא ניכוי דמי הביטול.

התנאים לביטול עסקה

הלקוח יחזיר את המוצר באריזתו המקורית כאשר לא בוצע בו כל שימוש ובתנאי שלא חלה הרעה במצבו ולא נעשו בו שינויים או תיקונים וכאשר התווית מחיר לא הוסרה ובצירוף חשבונית של בית העסק. כמו כן ישלח הלקוח בכתב באמצעות מייל את רצונו לביטול העסקה ואת סיבת הביטול

.שירות לקוחותינו יקבל את המוצר ויבדוק אם עמד בכל התנאים לביטול

החזרה או החלפה של פריטים תתאפשר עד 14 ימים לאחר הגעת חבילתם. החזרות לא יתקבלו אם יתבקשו מעל 14 ימים שעברו את תאריך האספקה ​​המצוין במעקב ההזמנה. יש לבקש הארכות למסגרת זמן ההחלפה לפני תום 14 הימים - אין הארכות על החזרים.

אנו מציינים מראש, מחיר השילוח של החבילה חזור לבית העסק ישולם על ידי הלקוח. אם לקוח רכש את המוצר בסייל או בעזרת קוד קופון הסכום שיוחזר לו זהו הסכום ששילם ולא מחירו המלא של אותו מוצר.

החזרה והחלפה של פריטים

אנא רשמי בעמוד ליצירת קשר את מספר ההזמנה שלך וכן את הסיבה להחזרתך. צוות שירות הלקוחות שלנו יבדוק את בקשת ההחזרה וישלח הנחיות נוספות אם ההחזרה תאושר. החזרים עבור החזרות או החלפת מוצרים חדשים יינתנו לאחר שהפריט יתקבל וייבדק. לקוחות שיחזירו פריטים תמורת החזר לא יקבלו החזר על עלות המשלוח המקורית או כל מכס/מס חלים, לפי המקרה. החזרות שיוגשו להחזרים יהיו כפופות לדמי חידוש מלאי וטיפול. עבור כל החזרות והחלפות אביזרים, הפריטים חייבים להיות ללא שריטות, ללא שפשופים וללא נזקים אחרים.

 

דף אחריות זה מציין שאתה עשוי לקבל תחליף חינם בהתאם לתנאים המפורטים כאן ובתוך התקופה שצוינה, ולא יגביל כל זכות חוקית של הלקוח בהתאם לחוק המקומי. למעט כפי שצוין  במפורש בסעיף זה, אתר זה יהיה כפוף אחרת לאותם תנאי אחריות כלליים כמו מוצרי "נילי אסיא" אחרים.